ספא זוגי בשרון

החלק הראשון של סדרת מאמרים דו-חלקית על ההיסטוריה והתרבות של העיר שרון בארצות הברית של אמריקה.

המלון

הוא מקום נהדר לצעירים שמבלים או סתם מחפשים בסיס, אך עליכם להיות בני 16 לפחות כדי לבקר בספא. שירות ההתקנות של ווטסון אינו כולל את האלקטרוניקה החדשה של ספא השחייה המחוברת לשירות המותקן. על מנת שתהיה הזדמנות להשתמש בחדר האמבטיה הזה זמן קצר לאחר הלידה, חשוב להתקין את כל שירותי החשמל הדרושים. אם אתם מחפשים חווית בריאות בשירות מלא כגון ג'קוזי, סאונות ועיסויים, אנו יכולים לספק אותה תוך פחות משבועיים.

תוכלו ללמוד עוד על תהליך ההתקנה של ספא השחייה על ידי פנייה אלינו או ביקור בחנות ווטסון הקרובה אליכם

לאחר מענה לכל מפרטי המוצר והשאלות שלך, Spa Pro והחנויות המקומיות שלנו ישמחו לעזור. אתה יכול גם לדבר איתנו כדי לראות מה זמין אם תחליט להשתמש בחדר האמבטיה. אישורי סוכנות להתקנה ותיאור מפורט של האלקטרוניקה של בריכת השחייה.צלם תמונה של החצר האחורית והפנים שלך כדי להראות לסוחר שלך איפה התקנת את בריכת השחייה החדשה שלך, כמו גם תיאור מפורט של החדר ואיפה אתה צריך להתנהג איתו.

אם מותקנת בריכת שחייה חיצונית

אין צורך בחפירה, פילוס או שימוש בקרקע, מכיוון שעל לוח הבטון צריך להיות בעובי של 4 ס"מ לפחות. אנו ממליצים למדוד את אורך הבריכה ואת כמות השטח שהיא תתפוס עם המסירה. אם אין לוחות בטון או סיפוני עץ נאותים, בנה סיפון עץ שיתמוך במשקל האמבטיה בנוסף למשקל הדיירים.

לדוגמא

יהיה עליך להקים גדר סביב האמבטיה, לקבל היתר בנייה ולקבל אישור להשתמש בה לפני תחילת ההתקנה. דיברנו על מה אתה צריך לבחור מיקום לשירותים ולמה אתה יכול לצפות. כשאתה בוחר אמבטיה בווטסון, אחד מאנשי המקצוע בספא ידריך אותך בתחזוקה הכימית שאתה צריך לעשות כדי להגן כראוי על הרכישה שלך. אם יש לך שאלות לגבי הדרך הטובה ביותר לתכנן את אתרי החוף החדשים שלך, תוכל לבחור ב- Spa Pro בחנות ווטסון שלך כדי לעזור לך ולמה לצפות מהדגם הספציפי שלך. לאלו מכם שנקטו אמצעי זהירות מיוחדים בכדי להביא את אתרי חוף הים למיקומם הסופי, דנו איתכם מראש בכדי להבטיח שהכל יהיה בסדר עבורכם בסופו של דבר.

טיפול ייחודי זה מתחיל באמבט רגליים מרענן ופילינג מקרר

ואחריו עיסוי כף רגל מקורקע עם ג'ונס. לאחר ניתוח סוג העור והמצב שלך, תנקה וטהרה בכדי לחדש ולהחיות את עצמך עם מוצרים ביו-אקטיביים בוטניים החודרים אל פני השטח ופועלים במקום שהוא באמת נחשב. טיפול זה לוקח את העיסוי הסטנדרטי שלך ועוזר בו מדרגה על ידי שילוב אבנים חמות בזמן שהמטפל שלך עוזר לך להשיג מצב של אושר.

באמבט מלא באבני בזלת מלוטשות

חלב קוקוס חם ותמציות פרחוניות יעסו את כפות הרגליים, ופילגשך ויד כף הרגל שלך יקלפו אותך בעזרת קרצוף סוכר טרופי, ואחריו אמבטיית רגליים מרעננת לניקוי רעלים החלק את הגפיים העייפות שלך לפני שאתה בכלל מתחיל במניקור ופדיקור בפועל. שחיקה מיקרו-דרמדית עם קצה יהלום משתלטת על הפונקציה, ומשלבת מוט הידרו מחודש עם סרומים בהתאמה אישית המוזרמים עם מוצרים ביו-אקטיביים בוטניים החודרים לפני השטח כדי לעורר את עור הפנים שלך ולחדש את עור הפנים הבריא שלך. לאחר עיסוי זה עוקבים טיפולי ניקוי, ניקוי, מיצוב וחיטוב.

לכן

אנו רוצים לוודא שאנו מספקים לכם שירות נאמן של שנים רבות כדי שתבינו זאת. לא משנה איזה סוג ספא תבחרו, יהיה עליכם לתחזק ולתחזק את האמבטיה באופן קבוע בכדי להבטיח שהיא תישאר במצב הטוב ביותר. מבחינת ניקיון ותחזוקה שוטפת, כל חדרי הרחצה זקוקים לתשומת לב רבה ככל שהם צריכים. הרצפה סביב האמבטיה צריכה להיות נקייה מנזילות שיכולות להתרחש בעת כניסה ויציאה מהספא.

כשכל הנקודות מכוסות והשאלות נענות

עליכם להיות בטוחים שתוכלו לבחור את חדר הרחצה הטוב ביותר עבור עצמכם ומוכנים להשקיע בעתיד. ההתקנה בפועל של מתקני הרחצה החדשים שלך קלה יחסית, כל עוד יש לתת את הדעת על הסעיפים הקודמים. מכיוון שמדובר ברכישה משמעותית ואתם רוצים לוודא שהכל יעבור בצורה חלקה, הכנה חשובה לפני שתחליטו על אמבטיה טובה מאוד. אנו מאמינים כי הביקורות, ההודעות והתגובות שלנו לנכסים ידגישו מגוון רחב של דעות וחוויות שבוודאי יסייעו לאורחים לקבל החלטה מושכלת לגבי היכן להישאר.

דילוג לתוכן