עיסוי זוגי

אם אוהבים נמצאים ברומנטיקה מוקדמת ולא יכולים לשאת את היפרדותם, עיסוי זוגי הוא בחירה טובה. אין דבר טוב יותר מאשר להחזיר קצת אהבה לזוגיות מאשר עיסוי זוגי.

 

אם אתם מחפשים דרך להתחבר ולהירגע כזוג

זה בהחלט משהו שצריך לשים לב אליו. אם לא נעים לכם עם עיסוי סולו, אך אתם אוהבים לבלות עם בן / בת הזוג שלכם, עיסוי זוגי הוא דרך אידיאלית לבלות קצת זמן. כדי לעזור לך להחליט אם רעיון התאריך מתאים, הנה כמה מהיתרונות שהוא מציע לקבל את העיסוי הזוגי.

 

אם לעתים קרובות אתה משחרר מיופסקיות וכבר יש לך גלילי קצף או כדורי עיסוי מסורתיים

אתה יכול להוסיף כדור עיסוי בוטנים לארגז הכלים שלך לשחרור מיופאסיה. כדורי עיסוי זולים אלה מגיעים במגוון צורות וגדלים, כך שתוכלו ליהנות מעיסוי גוף מלא בנוחות על הספה, במיטה או לאן שלא תלכו. שקול את כדור עיסוי הבוטנים שסקרתי בפוסט זה באוסף כלי העיסוי העצמי שלך.

 

אם אתם רוצים לנסות כדור עיסוי בוטנים רוטט אך לא יודעים איזה מהם להשיג

זו האופציה המושלמת עבורכם. אם אתה מעסה את גופך בכדורי עיסוי מסורתיים, אתה יכול להשתמש בהם לעיסוי הגוף, תוך שימוש בכדורי בוטנים במקום. בנוסף, העובדה שהם מפותלים נותנת לך שליטה רבה יותר, ונכס זה לבדו אמור לשכנע אותך שהם בחירה טובה לכל מי שרוצה לבצע עיסוי נקודת טריגר ושחרור מיופאסי בבית.

אמנם זה בטוח לפנות למטפל בעיסוי, אך הדבר הבא הכי טוב הוא אקדח העיסוי, כל עוד זה בטוח עבורך.

לזוגות שרוצים ללכת לחדר העיסוי, SPA – LUX מציע גם אמבטיית רגליים מרגיעה בחלק האחורי של החדר. סעו לשדרות אזור המפרץ ובקרו במלון לוקס לעיסוי כפול עם אקדח עיסוי בחדר אחד ואמבטיית רגליים בחדר אחר.

כל עיסוי טיפולי בהתאמה אישית מורכב מתערובת מכוונת של שמנים אתרים טהורים בכוונה המרגיעים, מחזירים ומחדשים את הגוף, הנפש והרוח. מטפלים מתאימים כל עיסוי לצרכים הספציפיים של גופך ומשתמשים במגוון טכניקות.

 

לבסוף

עיסוי זוגי הוא חוויה משותפת עם שני מטפלים בעיסוי שמבצעים עיסוי לשני אנשים. סוג זה של עיסוי זוגי הוא אותו טיפול שהיית מקבל אם היה לך שולחן וציוד עיסוי בבית, אבל אתה בוחר בחדר פרטי עם המעסה שלך שיביא אותו כמו שיש לך ויעבור סביב המטפל. העיסויים הזוגיים מתקיימים בחדר שלפחות גדול מספיק כדי להתנהג כמו שני שולחנות, האופייניים לחלל הפנים – ושמוצבים בכל אמבטיה מדי יום.

ברחוב הראשי תוכלו לארגן עיסוי עם מעסה או שני מעסים בסך כולל של ארבע שעות של עיסוי.

 

לדוגמא

ספא Aspira באתר Osthoff Resort שבוויסקונסין מציע עיסוי זוגי תמורת 145 $ לאדם או 50 דקות עד 145 אנשים. למידע נוסף או להזמנת זמן לעיסוי זוגי ממדרגה ראשונה, התקשרו למרכז הבריאות בטלפון (608) 543-5555. ישנם מספר ספא בעיר מילווקי ובאזורים אחרים של המדינה בהם תוכלו לקבל עיסויים. עיין במדריך שלנו ליצירת חווית ספא בבית עם עיסוי או בדוק את חווית הספא הביתי באתר עיסוי. – המחיר הכולל תלוי גם במקום בו אתם מבלים את העיסוי, אך חבילת עיסוי זוגית ביוסטון יכולה להוזיל את העלות על ידי רכישת העיסוי כחבילה עם טיפולים אחרים. בעוד שעיסויי כוסות רוח הם חוקיים בפלורידה, במצב מסוים, עיסוי כוסות רוח מותרות רק. אם אין לך איפה להשיב, כולל פלורידה, עליך לקבל רישיון עיסוי במדינה בה אתה מעוניין לעסות.

אם תצטרך לעבור את אותה חוויה כמו זוגות רבים, ייתכן שתצטרך לעשות עיסוי וארוחת ערב.

 

עיסוי זוגי

הוא דרך נהדרת להכיר לבעלך, לחברך או להורה את תענוגות העיסוי ובמקביל להציע להם את האפשרות לקבל טיפול מרגיע. הדבר מתובל על ידי עיסוי כפול עם מעסה ועיסוי גוף מלא לבן / בת הזוג. זוהי דרך מצוינת להציג בפני בני הזוג שלך, שמעולם לא עברו עיסוי, להרגיש נוח יותר בפעם הראשונה. העיסויים לזוגות הם דרך נהדרת ליהנות מהספא יחד ולהעניק להם חוויה חדשה ולהציג את הוריהם, חבריהם ובני המשפחה.

 

עיסוי זוגי מאפשר לבן / בת הזוג לדכא את החזרה ולנער את העניינים מעט ולהירגע עם בן / בת הזוג כשעה

עיסוי זוגי הוא הדרך המושלמת להירגע, להתחדש ולהתחבר עם יקיריהם בסביבה יפה ומרגיעה. בעזרת עיסויים תוכלו לשים את העבודה בצד כדי להירגע עבור השותפים שלכם. עם טכנאי עיסויים מוסמך ומנוסה ועיסוי גוף מלא עם מעסה תוכלו להציע לשני בני הזוג את האפשרות להירגע ברמה הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן