עיסוי יחיד

טיפול בעיסוי הוא תעשייה של מיליארדי דולרים, כאשר 8.7% מהמבוגרים קיבלו לפחות עיסוי אחד בשנה שעברה. עיסויים נהגו במשך אלפי שנים על ידי תרבויות ברחבי העולם, אך מעטים ידועים לגבי יתרונותיו הבריאותיים לטווח הארוך. חוקרים ומתרגלים עדיין לא לומדים על היתרונות של עיסוי ארוך טווח.

 

אם העיסוי מתוכנן בהפסקת הצהריים

אכלו ארוחה קלה מאוד, כמו סלט, והמתינו עד שאכלתם. יש גם מקרים שבהם אתה רוצה להירגע באופן מלא עם עיסוי, כמו אחרי יום ארוך בעבודה. כדורי עיסוי משמשים בנוסף לתרופות פיזיותרפיות ומהווים כלי רקמות עמוק נהדר שכאשר נעשה כהלכה הוא כלי מתיחה. ובגלל זה: הם יכולים לעזור בשחרור צמתים בשרירים ולעזור לשמור על עצמך – כמעסה או אתלט. 

 

כל עיסוי נמשך בין 10 ל 90 דקות

תלוי כמה זמן יש לך ואיזה סוג עיסוי אתה מעדיף. אם אתם מעסים זוג בספא שלנו בריצ'מונד, וירג'יניה ומעוניינים לתת להם עיסוי, אנו מציעים לכם שובר לשירותי עיסוי. תקבל תעודה על עיסוי של שעה בחינם מאחד המעסים שהוכשרנו ומורשה. כדי לתכנן את העיסוי שלך, התקשר אלינו כדי לדבר על קבלת שובר עיסוי. 

 

תוכלו לקבל המלצות אישיות למטפלים בעיסוי מהרופא

החברים או מדריך מקוון. המעסה שלך יכול לדבר איתך, לעשות מוזיקה במהלך העיסוי ותוכל לומר לנו אם אתה מעדיף מנוחה או לא. כשאתה מתלבש ומתפשט לעיסויים שלך, המטפל בעיסוי שלך עוזב את החדר למספר דקות במהלך העיסוי. 

 

אתה ובן הזוג שלך יושבים אחד ליד השני ליד השולחן

אבל יש לך מטפל בעיסוי משלך שעובד על גופך. אתה תחליט איזה עיסוי הכי מתאים לך ואילו אזורים דורשים התייחסות מיוחדת או שיש להימנע מהם. נדון במקרה שלך עם המטפלים בעיסוי שלנו ונחליט אם העיסוי שלך היה טוב או לא, או שמא אזורים מסוימים דורשים התייחסות מיוחדת, ואם כן, באיזה תחומים תתמקד במהלך העיסוי. המטפל שלך יתמקד אך ורק בך ולא בחלקים אחרים של הגוף כגון הצוואר, הגב, הכתפיים, הירכיים, הרגליים, הידיים והרגליים. 

 

אם יש לך מתח שרירים חמור או כאב כרוני

עיסוי רקמות עמוק הוא אפשרות טובה עבורך. במהלך העיסוי המטפל ישתמש בידיו (כפות הידיים או האגודלים) בכדי לעסות נקודות מסוימות בגופך ולהפעיל לחץ עדין או חזק על שרירי ומפרקי הגוף כדי להקל על הכאב והמתח. עבור אנשים שהתנהגו עם כאבי שרירים או מתח ורק רוצים להירגע, עיסוי באבנים חמות הוא אולי הכי טוב. 

במהלך עיסוי באבנים חמות, המטפל מחזיק אבן בידו ומעסה חלקים שונים בגוף בטכניקת העיסוי השבדית בלחץ עדין.

תוכלו אפילו ללמוד כיצד לעסות את עצמכם או לעסות את עצמכם עם בן / בת הזוג בבית. עיסוי צואה יכול להיות גם דרך להכניס עיסוי למי שמעולם לא היה לו, או אפילו למי שזקוק לעיסוי חדש.

 

ניתן להוריד את הבקשה לקבלת האישור להיתר סטודנטים לעיסוי (PDF) מדף זה או מהעמוד "טפסי עיסוי" באתרנו

עליך לספק את טביעות האצבע שלך לצורך היסטוריית הפשיעה הלאומית ורשומות. לפני שתתחיל את העיסוי, על המעסה לשאול אותך כמה שאלות לגבי עצמך ולמה אתה מצפה מעיסוי. אם מעולם לא ניסית עיסוי, למד עוד על מה לצפות במהלך הפגישות שלך עם עיסוי, כמו גם על אפשרויות העיסוי השונות. 

 

יש לנו מספר מטפלים בעיסוי שיכולים להתאים לכל קבוצה בכל גודל ועיסויים ניידים מושלמים למגוון אירועים

אנו משתתפים במחקרים המקדמים את השימוש הטיפולי בטכניקות עיסוי. כל מרכיב בעיסוי מרגיע, מקל ומעניק הקלה ללקוחות המבקשים לשפר את חסינותם, להפחית מתח או להפחית חרדה. 

 

בהתאם להעדפתך להצעות בספא

אתה ובן זוגך יכולים לקבל עיסויים שונים. תוכלו לבחור את סוג העיסוי הרצוי: ניתן לבצע עיסויי ספורט כעיסויי גוף מלאים, עיסויי שיאצו עובדים על כל הגוף, או שמעסה מתמקד באזורים בגוף הדורשים תשומת לב נוספת. המטפל יכול להתמקד בחלקים בגוף הזקוקים לתשומת לב רבה ביותר, כגון הגב, הכתפיים, הירכיים, הרגליים והרגליים. 

 

אם אתה רוצה למצוא עיסוי במחיר נמוך יותר

בקר בבתי ספר לעיסויים בקרבתך או מצא מעסים שעובדים מהבית ומוצאים אותו בבית. אם אתם סובלים מפציעות או מבעיות בריאותיות אחרות, כירופרקטורים ומעסים יכולים להמליץ על טיפולי עיסוי, וכמעט לכולם מומלץ לעשות עיסוי שבועי.

דילוג לתוכן